Vixeria Ots

Opis forum


#1 2008-10-20 17:44:48

MAnioszka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-19
Posty: 8
Punktów :   

Żal popierdolonych tutorów

Żal mi tutora "Zjem Ci Hlep" który nie pilnuje tego OTS'a tylko sie bawi tutem. Jego kolega "Twoja Stara" wyzywa mnie, ale oczywi¶cie ze się kłuciłem z nim to ja dostałęm bana i to na ip. Gdy mnie bije 2 tutor "Tommy The Gun" zabil mnie i wbił rs!!, ale cóż zrobić gdy przyleciałem i zaczołem jego bić "Zjem Ci Hlep"zaczoł mnie cigle kickać co się zalogowałęm, co to ma być?? To jest servOTS. Żal mi tych 2 tutorów, cig±le wbijaja rs i po 2 minutach nie maja, ale gdy wbija i tak ich nie zabije się ponieważ chowaj± się po domkach lub innych miejscach gdzie nie ma pz przez komende "/ a2". Natomiast chciałbym pochwalić tutora "cielaks" ponieważ pomaga nowym graczom na servie. GM Yurez zajmnij się tym ots bo schodzi na psy:(

Offline

 

#2 2008-10-21 14:10:24

Zjem Ci Hlep

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-13
Posty: 16
Punktów :   

Re: Żal popierdolonych tutorów

A mi ciebie zal i tyle czemu nie dodales zdania "obrazalem tutora, dostalem bana." pozdro tyle ode mnie jak GM'owi nie przypasi niech mi tutora zabierze i bedzie dobrze... bo mi na nim nie zalezy bede mial wiecej wolnego czasu na zabijanie takich "ludzi" jak ty

jeszcze jedno: "Żal mi tych 2 tutorów, cig±le wbijaja rs i po 2 minutach nie maja" Kazdy moze usunac sobie Red Skula u NPC Plastyk... Kto tu jest Noobem co ? ^.-

Ostatnio edytowany przez Zjem Ci Hlep (2008-10-21 14:41:35)

Offline

 

#3 2008-10-21 14:43:16

Słoneczny Patrol

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-13
Posty: 19
Punktów :   

Re: Żal popierdolonych tutorów

@MAnioszka


kolego pojebało ci sie co¶ chyba ...  Ja sie bawilem z Zjem Ci Hlep na party i sie bili¶my ale on mial rs a ty zaczeles go bić to ja zaczelem ciebie i padles potem wyleciale¶ i mnie biles to ciebie zabił Zjem Ci Hlep.. i jeszcze dwa razy wyskoczyles na mnie na cfaniaka nie udało ci sie ale dostałem rsa i sie schowałem do pz (przez tp ;]) potem przebiegłem obok ciebie a ty że jakis żal ...


Jak ciebie zabił Tommy The Gun o znaczy że jestes wielk± ciot± ... ;/

Offline

 

#4 2008-10-22 14:29:00

MAnioszka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-19
Posty: 8
Punktów :   

Re: Żal popierdolonych tutorów

Słoneczny Patrol, Tommy The Gun zabił mnie ponieważ grałem wtedy noobcharem (miałem zbanowan± postać). A że miał 1klvl większy ode mnie to nie moja wina. A Ty nie schowałe¶ się wtedy w tp tylko Zjem Ci Hlep ci±gle mnie kickał a Ty weszłe¶ do dp bo Ciebie 1 kicknoł. A za to że już wbiłęm troche lvl na noobcharze i prawie ubiłem "Tommy The Gun" dostałęm kolejnego Bana na ip. A przez to że powiedziałem że padnie jak mi odbanuj± postać została skasowana. Więc nie żal takiego tutora jak "Tommy The Gun"??

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pltrailerparkboys gryjava bdsczestochowa